Dünyanın İlk Taşınabilir Kompakt Akülü İş İstasyonu

Power 8 workshop, İngiltere’de tasarlanan ve ödüllü bir yeniliktir. Profesyoneller için inşa edilmiş, ancak aynı zamanda DIY meraklıları tarafından kullanım kolaylığı için tasarlanmış yüksek kaliteli bir ürün, 8 elektrikli el aletiyle birlikte gelir. Her bir elektrikli el aleti aynı pil ile birlikte kullanılabilir ve bu da power 8’i kompakt ve taşınabilir hale getirir. Ayrıca, elektrik prizi aramak zorunda kalmayacaksınız. Zırhlı çanta, her bir elektrikli el aletine ikinci bir fonksiyon ekleyerek, bağımsız araçlardan tezgah üstü araçlara dönüştürür.

4 akülü elektrikli aleti 8 parçalı bir atölyeye dönüştürmek için gereken her şey dahil edilmiş ve kılıfın içine düzgünce yerleştirilmiş olan bir settir.

Evde, şantiyede, bir teknede veya elektrik şebekesinden uzakta, portatif matkap presi, özellikli masa testeresi, ekstra ücret ödemeden kaydırma testeresi ve çok daha pahalı aletlerin tüm özelliklerini bulabileceğiniz set ile ilgili bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz

– Masa Testere ve Maktap Testere

Power 8 workshop, dairesel testereyi power 8 atölye kasasının kapağının altına takarak bir masa testereye dönüştürür.

Masa testere, Power 8 workshop kasasına monte edilmiş emniyet açma/ kapama düğmesi ile çalıştırılır. Üç entegre güvenlik şalteri yalnızca doğru monte edildiğinde ve kasa kapalı olduğunda çalışmaya izin verir.

Spirit Seviyesi kolayca ayarlanabilen bir Rip Çiti’ne dönüşür, açı ölçer kayar kılavuz olarak kullanılabilir ve kol itme çubuğunun ucuna sahiptir, böylece parmaklarınız en küçük işlerde bile bıçağa yaklaşmak zorunda kalmaz. Güvenli bir şekilde çalışma yüzeyine tutturulabilir.

Kaydırma Testere

Jigsaw’u Power 8 workshop kasasının kapağının altına monte ettiğinizde bir testereye dönüşür.

Darbeli Matkap

Power 8 workshop ayrıca, matkap kafasını dikey konumda monte ettiğinizde bir matkap presine dönüşür.

Flaş Işığı

Power 8 workshop ayrıca düşey konumda monte edildiğinde bir masa ışığına dönüşür.

Aynı zamanda çalışırken makineyi bir güç kaynağına takarak da kullanabilirsiniz. Kullanmak için şarj olmasını beklemenize gerek kalmaz. Power 8 workshop’un çok ödül kazanan tasarımı, zırhlı, yenilikçi bir kasa ve benzersiz ve patentli bir sistemin etrafında toplanmıştır.