GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Gench International Kuzey Kıbrıs’ın öncü şirketlerinden biri olan İlkay M. Genç Ltd. bünyesinde hizmet vermektedir.

İLKAY M. GENÇ LTD.

1959 yılında Gazimağusa’da küçük bir hırdavat dükkanı olarak kuruldu. İlk ithalatını 1960 yılında gerçekleştirdi. 1973 yılında şirketleşerek İlkay M. Genç Ltd. adı altında faaliyetlerini sürdürdü. Günümüzde Gazimağusa’da 1, Lefkoşa’da 1, Girne’de 1 olmak üzere 3 Yapı Market ve 2 depo ile KKTC halkına hizmet vermektedir. İlkay M. Genç Ltd. şirketi bünyesinde; inşaat malzemesi, hırdavat, el aletleri, boya, seramik, banyo, sıhhi tesisat ve ev dekorasyon malzemelerinden oluşan 22.000 çeşit ürün bulunmaktadır. Perakende satışının yanı sıra, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti pazarına toptan dağıtım yapan servisleri vardır. İthalat yapılan ülke sayısı 15 ve işbirliği yapılan firma sayısı 100’ü aşmaktadır.

Web

İLKAY GENÇ CONSTRUCTION LTD.

İlkay M. Genç. Ltd. bünyesinde kurulan Genç Construction KKTC sınırları içerisinde inşaat ve emlak sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2002 yılında yeni yatırım ve istihdam alanı açarak İlkay Genç Construction Ltd. adı altında inşaat sektöründe de hizmet vermeye başladı.

Web

G SUITES LUXURY RENTALS

G Suites Luxury Rentals, İlkay M. Genc Ltd. şirketinin iştirağı olarak 2018 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa şehrinde 24 adet lüks kiralık odasıyla hizmete açılmıştır.

Web

CITYDORM ÖĞRENCİ YURDU

Citydorm Öğrenci Yurdu İlkay M. Genc Ltd. şirketinin iştirağı olarak 2016 yılında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa Merkezinde hizmete açılmıştır.

Web

İLETİŞİM

Lütfen formu doldurun.