HAKKIMIZDA

Gench International Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. 2010 yılında, 1959 yılından günümüze inşaat, yapı malzemeleri, hırdavat ve nalburiye alanlarında ithalat, ihracat, toptan satış ve mağazacılık faaliyetleri göstermekte olan İlkay M. Genç Ltd. şirketinin iştirağı olarak kurulmuştur.

KALİTELİ, GÜVENİLİR VE YENİLİKÇİ

Şirketimiz, Türkiye’ye kaliteli, güvenilir ve birbirini tamamlayan ürünler ithal etmektedir. Hızla değişen sektörel gelişmeleri takip ederek, konusunda tecrübeli uzmanlarla işbirliği yaparak, sektörün ihtiyaçlarını tespit etmekte, ardından en güvenilir ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Amacımız; yenilikçi ürün ve hizmetleri ülkemize getirip, satış öncesi tanıtımlarını yapmak, satış ve satış sonrasında da desteğimizi sürdürmektir.

Bu amaçla, Gench International 2010 yılında dünyanın lider komprösör üreticisi İtalyan Nuair’in sunduğu ergonomik, pratik, güvenli Nuair ve Stanley markalı ürünlerin Türkiye distribütörü olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2012 yılının ikince yarısından sonra da inşaat ve yapı sektörüne Boerte markasıyla farklı tür ve modellerde elektrikli el aletleri sunmaya başlamıştır.

İLETİŞİM

POWER 8 WORKSHOP TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Firmamız 2013 yılında, İngiliz patentli, tasarım ödülüne sahip, dünyanın ilk ve tek kablosuz taşınabilir atölyesi olan Power 8 Workshop’un Türkiye distribütörlüğünü alarak mevcut ürün yelpazesine bir yenisini daha eklemiştir.

Her geçen gün yeni, kaliteli ve güvenilir ürünlerle sizleri buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

SATIŞ KOŞULLARI

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

  • Fatura tarihindeki T.C.M.B. döviz satış kuru esas alınacaktır.
  • Gench International Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. haber vermeksizin bu listedeki fiyatları ve döviz kurlarında oluşacak değişmelere bağlı olarak döviz fiyatlarında ve cinsinde değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
  • Mail order sistemiyle keredi kartına tek çekim veya taksitli alışveriş imkanı mevcuttur.

  +90 0212 671 37 94

İLETİŞİM

Lütfen formu doldurun.